Ferie zimowe-10.02.2022-dzień czwarty

Czwarty dzień ferii w szkole to czas przepełniony aktywnościami od intelektualnej przez kulinarną, muzyczną oraz sportową. Zaczęliśmy od zajęć w sali gimnastycznej. Później przygotowaliśmy pizzę pod czujnym okiem Pani ze Stowarzyszenia „Parasolka”. Była pysznaUśmiech. Mielismy czas na zabawy  stolikowe oraz konstrukcyjne. Skorzystaliśmy też ze słonecznej pogody i na podwórku bawiliśmy się w berka, chowanego i inne zabawy, za którymi tęskniliśmy. Przez cały dzień mogliśmy podjadać wyśmienite ciasto drożdżowe, upieczone przez panią Jolę. Po takim dniu, nie mieliśmy ochoty wracać do domu.

Więcej zdjęćtutaj