„Miłość niejedno ma imię”- na wesoło o miłości-7.03.2022

Miłość i związane z nią uniesienia, i zachwyty, stanowią wciąż niewyczerpane źródło tematów dla twórców: poetów, pisarzy, muzyków, malarzy.

Z okazji walentynek oraz Dnia Kobiet uczniowie Kółka Teatralnego przygotowali przedstawienie kabaretowe ptMiłość niejedno ma imię.  Główny bohater, Marian, opowiedział o swoich doświadczenia miłosnych na przykładzie zauroczenia do Telimeny, Zuzi, Helenki i miłości do żony Mariolki. Młodzi artyści ujawnili wielki talent aktorski. Pokazali również, że mają wielki dystans do siebie, nie boją się żadnej roli.  Przedstawienie  było interesujące, zabawne i  na pewno na długo pozostanie wszystkim widzom w pamięci.  Zarówno zaproszeni goście, jak i sami aktorzy doskonale się  bawili.

KOCHAJMY SIĘ!

Obsada: