Uczniowie z klasy pierwszej witają wiosnę-21.03.2022

Wiosna to bardzo piękna pora roku. Przyroda budzi się do życia i daje nam energię do zabawy. 21 marca dzieci  z klasy pierwszej zgodnie  z tradycją chciały pożegnać zimę, by upragniona wiosna zagościła u nas na dobre. Tego dnia zajęcia rozpoczęliśmy od wysłuchania listu od  Pani Wiosny, która poprosiła nas o wykonanie kilku zadań, co pomoże jej szybko do nas przyjść. Zaśpiewaliśmy więc piosenkę o wiośnie, wykonaliśmy jej portret, wspólnie udekorowaliśmy naszą klasę, rozwiązywaliśmy wiosenne zagadki,  na świeżym powietrzu wraz z małą Wiosenką braliśmy udział w tańcu ze wstążkami. Wszyscy mamy nadzieję, że nasze starania pomogą Wiośnie zagościć u nas na dłużej.

Autor: Wychowawczyni klasy I