Szkolny pierwszy dzień wiosny-21.03.2022

W naszej szkole każda klasa znalazła swoje miejsce na powitanie Wiosny. Kilka dni wcześniej Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla klas I-III i IV-VIII na wiosenny wystrój drzwi klasowych. Uczniowie tych klas już w piątek zaczęli ozdabiać drzwi w klimacie wiosennym. Galerię zdjęć z tego wydarzenia już można podziwiać. Jedna klasa wybrała się na wiosenną wycieczkę do kina. Natomiast reszta uczniów przywitała wiosnę porannym drugim śniadaniem.  Było słonecznie, wiosennie, smacznie i kolorowo na kanapkach oczywiście! Proszę spojrzeć do naszej fotobudki: sałatki owocowe, kanapeczki z sałatą i rzodkiewką oraz osobiście wypiekane przez uczniów bułeczki. Klasy młodsze witały wiosnę na podwórku, tańcząc i śpiewając wiosenne piosenki. Oj działo, się działo….

Galeria zdjęćtutaj