„Dzień bez plecaka” - 01.04.2022

W piątek 1 kwietnia przypada wprawdzie „Prima Aprilis”, ale uczniowie naszej szkoły nie mieli zamiaru zrobić nikomu żadnego psikusa, przeciwnie, zrobili wszystkim dookoła wspaniałą zabawę, gdyż tego dnia odbył się „Dzień bez plecaka”. Ta ogólnokrajowa, a nawet światowa akcja cieszy się ostatnio dużą popularnością w polskich szkołach, więc chętnie do niej przystąpiliśmy. To, co zwykle zapakowane było w plecak szkolny, zmieniło swoje miejsce i wylądowało w sprzęcie kuchennym, sprzęcie sportowym, ogrodniczym,, czy podróżnym. Zobaczcie sami! W głowie się nie mieści , jaką kreatywnością wykazali się uczniowie klas I-VIII. Dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Więcej zdjęćtutaj

Autor: Samorząd uczniowski