Quiz wiedzy o Teatrze-25.03.2022

W dniu 25 marca w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru  na Kółku Teatralnym odbył się " Quiz wiedzy o Teatrze". Wzięło w nim udział 11 uczniów z klas IV -VI.Tematyka konkursu dotyczyła historii teatru od czasów starożytnych Greków aż po współczesność, a także podstawowych terminów związanych z charakteryzacją i scenografią w przedstawieniach oraz roli „dramy” w rozwijaniu kompetencji społecznych. Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy V – Urszula Tusk, II miejsce zdobył uczeń klasy VI – Filip Kasprzycki, a III miejsce wywalczyli uczniowie: Bartłomiej Stachurski, Michalina Zawada oraz Olga Chmielewska.

Zwycięzcom gratuluję wspaniałych wyników i wiedzy!

Autor: Marta Pilszak