Dzień kropki w klasie II-15.09.2022

Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień ten ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. W naszej szkole uczniowie klasy drugiej  już od samego rana cieszyli się tym dniem! Jak powiedzieli pani dała im duże wyzwanie. Wspólnie mieli  kolorowymi kredami pomalować teren przed szkołą w kropki. Każdy z wielkim zaangażowaniem przystąpił do pracy. Wiedzieliśmy, że efekt końcowy zależy od każdego z nas. Powstawały kropki duże i małe, jedno i wielokolorowe. Im więcej było kropek tym chętniej próbowaliśmy nowych pomysłów. Wspólna praca artystyczna przyniosła niesamowity efekt. "Dziedziniec w kolorowe kropki" wyglądał pięknie.

Autor: Wychowawczyni klasy II