Język polski “zamknięty” w lapbookach-23.09.2022

Powtarzanie teorii dotyczącej odmiennych części mowy nie należy do ulubionych zajęć uczniów, chyba że mogą przypomnieć sobie najważniejsze informacje w grupie,w sposób niekonwencjonalny. Uczniowie klasy VI stworzyli kolorowe, kreatywne i estetyczne lapbooki na lekcji języka polskiego w ramach zajęć powtórkowych. :) Mam nadzieję, że dzięki nim tradycyjna wiedza zostanie solidnie utrwalona. Do utrwalania i rejestracji w formie zdjęć fragmentów lekcji, uczniowie użyli aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.

Autor: Marta Pilszak