Szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego-26.09.2022

26 września 2022 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie już tydzień temu przedstawili swój program wywieszając swoje plakaty wyborcze. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „brak prac domowych", „dzień bez jedynki" czy „większa ilość dyskotek". Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała komisja: przewodniczący wszystkich klas oraz opiekun samorządu uczniowskiego - pani Anna Koncur. Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły została uczennica klasy VIII - Lena Adamus,  która zdeklasowała swoich konkurentów.

Lenie gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Wszystkich uczniów naszej szkoły  zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.

Nasi uczniowie wybierali dziś również wśród nauczycieli Rzecznika Praw Ucznia. Tą zaszczytną funkcję w tym roku szkolnym będzie pełnić pani Małgorzata Wuczkowska.

Autor: Anna Koncur