Wycieczka z okazji Dnia Chłopaka do powietrznego miasta we Wrocławiu-klasy IV i V - 29.09.2022

Dnia 29 września 2022 roku uczniowie klas IV i V spędzili czas w największym kompleksie rozrywki na Dolnym Śląsku (aż 5000 m2)!  GOair to idealne miejsce na wycieczkę i integrację. 20 dmuchanych atrakcji. Połączyliśmy sport z zabawą. Czekały na nas zjeżdżalnie, tory przeszkód, strefa zbijaka, poduchy, wspinaczka i wiele więcej. W GOair uczniowie nie tylko ćwiczyli kondycję, zwinność i spędzili aktywnie czas, ale rozwijali umiejętność współpracy zespołowej.