Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej-13.10.2022

Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób uczcić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej. Co roku nasi wspaniali uczniowie przygotowywali uroczystą akademię. Tym razem postanowiliśmy zrobić im niespodziankę. Program artystyczny składał się z dwóch części. W pierwszej części wystąpili nauczyciele naszej szkoły przedstawiając scenkę kabaretową, przedstawiającą jak wyglądała pewna lekcja przyrody online.

Drugą część poprowadziła Lena Adamus - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Lena złożyła wszystkim pracownikom szkoły: dyrektorowi, nauczycielom  i pracownikom obsługi  życzenia z okazji ich święta, a przewodniczący klas wraz z innymi uczniami zaprezentowali “Pokaz mody nauczycielskiej”. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądamy w oczach uczniów lub z czym kojarzą się uczniom nauczyciele poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do fotorelacjitutaj