Wycieczka klasy VIII do kina Wroclavia-19.12.2022

19 grudnia 2022 r. został zorganizowany dla uczniów kl. VIII wyjazd do kina Wroclavia na film "Avatar: Istota wody" ."Avatar: Istota wody" to nie tylko podróż w głąb błękitnej otchłani, to również refleksja nad naturą człowieczeństwa. Największą siłą filmu jest refleksja o rodzinnych więziach oraz instynkcie przetrwania.

Film przedstawia wszystkie niedoskonałości, konflikty i rozterki rodziny,  przesiąknięty jest bezwarunkową  wiarą w potęgę wspólnoty. Zaskakujące efekty specjalne i magia kina sprawiły, że trwający 3 godziny i 12 minut seans minął szybko. Na wycieczce nie obyło się bez posiłku, skorzystaliśmy więc na miejscu z szerokiej oferty gastronomicznej. Po zakończonym seansie i posiłku, przeszliśmy na Dworzec Główny PKP,  pociągiem udaliśmy się w drogę powrotną. Pełni wrażeńwróciliśmy do domów.