„Chatka Zapomnienia” - opowieść o dobrym skrzacie-05.01.2023

5 stycznia 2023 r. w ramach działań profilaktycznych szkoły uczniowie Koła teatralnego zaprezentowali swoim młodszym rówieśnikom z klasy I – III przedstawienie teatralne pt. Chatka Zapomnienia”. Scenariusz oparty został na motywach bajki Lucyny Krzemienieckiej „Domek Zapomnienia”. Zawierał treści o charakterze wychowawczym: uwrażliwienie na krzywdę, udzielanie pomocy będącym w potrzebie.

Skrzat zmęczony troskami innych, postanowił wybudować domek zapomnienia… jednak nie na długo pozostał obojętny… potrzeba niesienia pomocy innym zwyciężyła.

Dziękuję młodym artystom za udział w przedstawieniu. Naszej charakteryzatorce – Urszuli Tusk, za piękne makijaże.

Autor: Marta Pilszak