Klasowe spotkanie wigilijne w klasie i i III-22.12.2022

W świątecznej atmosferze 22 grudnia 2022r w klasie I i III odbyło się spotkanie wigilijne. W ten dzień uczniowie  spotkali się przy jednym stole. Wszyscy  pomagali w przygotowaniach do uroczystej wieczerzy. W udekorowanych świątecznie salach znalazły się choinki, przystrojone ozdobami wykonanymi przez uczniów oraz stoły zastawione wigilijnymi daniami, owocami, sokami i ciastami przygotowanymi przez rodziców.

Jak zwyczaj karze wszyscy składaliśmy sobie życzenia świąteczne, dzieliliśmy się opłatkiem, a później zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy i delektowaliśmy się  przygotowanymi potrawami. Podczas wigilii   śpiewaliśmy kolędy w miłej atmosferze. Były to chwile pełne magii, uroku i radości. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Autor: Wychowawcy: Marlena Woźniak, Teresa Hnat