Pokaz doświadczeń przyrodniczych-01.02.2023

W dniu 01.02.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamiennej odbył się pokaz doświadczeń przyrodniczych zaprezentowany przez pana Mateusza Łuckiego nauczyciela geografii i przyrody z firmy EduEvent.

W sposób ciekawy, widowiskowy   a zarazem zabawny przeprowadzone były takie doświadczenia, jak: „czajniczek zabójcy”, „poduszkowiec”, „półkule magdenburskie” czy  „duch w butelce”. Wszystkie przeprowadzone były w sposób bezpieczny dla uczniów. Pokazy prowadzone były w sposób interaktywny, każdy z nich został omówiony. Dzięki atrakcyjnej formie przekazu uczniowie mogli aktywnie pozyskiwać wiedzę przyrodniczą.

Autor: Irena Matkowska