„Co wisi w powietrzu?”- zajęcia projektowe w klasie drugiej-09.02.2023

9 lutego 2023 r. uczniowie klasy drugiej realizowali zadania wpierające działania na rzecz  poprawy jakości powietrza z projektu Edukacyjna Sieć Antysmogowa. Podczas zajęć oglądali prezentację pt. „Co wisi w powietrzu?”, z której dowiedzieli się co trzeba zrobić i czego wystrzegać, by można było poprawić jakość naszego powietrza. Brali też  udział w  ćwiczeniach praktycznych oraz rozwiązywali w grupach zadania powiązane treścią z oglądaną prezentacją. Na koniec zajęć wszystkie dzieci rozwiązywały test i otrzymały pamiątkowe certyfikaty. Czystego powietrza potrzebujemy  wszyscy, by móc bawić się, uczyć i realizować własne plany i marzenia.

Autor: Wychowawczyni klasy II