Bal Karnawałowy-10.02.2023

10 lutego w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zachęciła do zabawy najmłodszych uczniów. Dzieci bawiły się świetnie w organizowanych przez Panią Animator zabawach. Była również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Galeria zdjęćtutaj

W trakcie przerwy dzieci zaproszone zostały na słodki poczęstunek przygotowany w klasach. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć, miłych wrażeń i wspaniałej zabawy. Została również wybrana królowa i król balu. Pojawiły się królewny, czarownice, wróżki, anioły, piraci, spidermany - zresztą, zobaczcie sami!