Wyniki konkursu plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy"-06.06.2023

6 czerwca 2023, w dużej sali narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie, miało miejsce rozstrzygnięcie XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” oraz XIX edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, organizowanych przez KRUS.

Gminnym Laureatom, upominki wręczył m.in. Bartłomiej Stawiarski - Burmistrz Namysłowa, gratulując wspaniałych prac oraz zajętych miejsc. W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele KRUS, Województwa Opolskiego, Sejmu, a także Wójtowie poszczególnych gmin oraz nauczyciele i rodzice nagrodzonych uczestników.

Miło nam poinformować, że wyróżnienia w konkursie otrzymali:

• Alicja Lejczak, kl. VIII
  • Dominik Lejczak, kl. IV