Wycieczka na górę Ślężę-12.06.2023

12 czerwca 2023 r.  uczniowie kl. VIII wraz z dwoma kolegami z kl. VII udali się wycieczkę do Sobótki. Korzystając z uroków natury, zażywając górskiego powietrza, najwyższy szczyt góry Ślęży został zdobyty, a kryzys, trud i przeciwności napotkane w czasie wędrówki zostały pokonane. Mimo początkowego zmęczenia trasa wędrówki minęła wszystkim uczestnikom bardzo przyjemnie.

Droga powrotna upłynęła nam bardzo przyjemnie i wesoło na wspólnym śpiewaniu i rozmawianiu o pełnym wrażeń dniu. Była też wizyta w MC Donald s, która wywołała na twarzach wycieczkowiczów wielkie uśmiechy. Wszyscy byliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi po bardzo fajnej przygodzie. Wycieczkę zaliczamy do udanych, ponieważ wesoło i miło spędziliśmy czas, w dobrym towarzystwie. Zrelaksowaliśmy się, wróciliśmy bogatsi o wiele wrażeń i doznań. W drodze powrotnej wszyscy zapomnieli o zmęczeniu, byliśmy zadowoleni z aktywnie  spędzonego czasu. To była ostatnia wspólna wycieczka uczniów kl. VIII.