Zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Pożegnanie absolwentów-23.06.2023

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023, pierwsze w Zespole Szkolno - Przedszkolnym. Ten długo wyczekiwany przez uczniów dzień rozpoczął się o godzinie 9:00 kiedy zabrzmiał ostatni dzwonek. W oficjalnej część uroczystości wszystkich zebranych gorąco powitała pani Dyrektor Irena Rzewucka, by następnie podziękować za wielomiesięczny trud, który zaowocował licznymi sukcesami. Zwracając się do tegorocznych absolwentów,  Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów, a przede wszystkim, wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji, zaznaczyła, że każdy z uczniów zostawił w naszej szkole swój niepowtarzalny ślad.

Galeria zdjęćtutaj

Słowa wdzięczności skierowane zostały również do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców i wszystkich Przyjaciół Szkoły za współpracę i ogromne zaangażowanie oraz wspieranie wszystkich działań szkoły. Następnie nadszedł czas na wręczenie nagród i wyróżnień uczniom za wyniki w nauce, sporcie, konkursach oraz listów gratulacyjnych ich rodzicom. Podziękowania i życzenia przekazali również przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły oraz Rady Rodziców kl. VIII. Po otrzymaniu świadectw ukończenia szkoły, nadszedł czas na najbardziej chyba wyczekiwany przez wszystkich widowiskowy moment, w którym birety pofrunęły tradycyjnie w górę nad głowy uczniów klasy ósmej, zapowiadając w ten symboliczny sposób zakończenie nauki w szkole podstawowej i tym samym zasilenie szeregu jej absolwentów.

Kolejna część uroczystości poświęcona została ósmoklasistom, którzy podziękowali Pani Dyrektor, wychowawczyni, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W specjalny sposób swoich starszych kolegów pożegnali uczniowie kl. VII wręczając im pamiątkowe dyplomy i upominki.

Zarówno absolwentom jak i wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kamiennej życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń i miłego wypoczynku.