Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny dla Alanka - pomagamy Alankowi pokonać śmiertelną chorobę-17.12.2023

W niedzielę 17 grudnia przed kościołem św. Jadwigi w Kamiennej,  odbył się kiermasz charytatywny na rzecz chorego Alanka. Inicjatorem kiermaszu był Szkolny Wolontariat.  To był chłodny dzień, ale pełen ciepła i dobra płynącego z serc  gotowych pomóc Alankowi. Można było kupić piękne pierniczki, babeczki, ciastka, upieczone przez wolontariuszki, nauczycieli oraz ozdoby świąteczne. Kiermasz przygotowały  wolontariuszki: Ula, Olga, Hania, Amelka, Milenka, Wiktoria, Asia.

Serdecznie dziękujemy  rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom  szkoły. Szczególne podziękowania  składamy  Parafianom z  Kamiennej, którzy poprzez zakupy oraz hojne datki do skarbonek wspierali nasz kiermasz.  Udało nam się zebrać kwotę 1300,57 zł. Natomiast w środę 13 grudnia w szkole, również wolonatariusze przygotowali akcję charytatywną dla Alanka podczas, której zebrano 330 zł. W sumie na leczenie  czteroletniego Alanka zebraliśmy 1630,57 zł. Ta akcja pokazała, że w naszej małej społeczności mamy wielu ludzi o WIELKIM SERCU.  Dziękujemy i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2024!