Sukces Macieja Gnatkowicza w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS w lekkiej atletyce w Opolu-14.06.2019

14 czerwca 2019 roku na stadionie miejskim w Opolu odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk LZS w lekkiej atletyce. Z naszej szkoły w w/w zawodach startowali następujący uczniowie:

1. Maciej Gnatkowicz- rzut dyskiem i pchnięcie kulą,
  2. Tymoteusz Bielecki-rzut oszczepem,
  3. Remigiusz Kowalik bieg na 1000m,
  4. Ignacy Birula-skok wzwyż

W różnych konkurencjach startowało wielu uczniów z innych szkół wiejskich. Na jedną dyscyplinę przypadało nawet 45 zawodników. Nasz uczeń Maciej Gnatkowicz w rzucie dyskiem zajął III miejsce i otrzymał pamiątkowy medal wraz z dyplomem. Mimo upalnej pogody wszyscy sportowcy wykazali się doskonałą kondycją i hartem ducha.

Serdecznie gratulujemy!!

Autor: Andrzej Mazurek