Wizyta w Domu Pomocy Społecznej „Promyk” w Kamiennej-27.03.2024

27 marca 2024 r. delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami złożyła wizytę w Domu Pomocy Społecznej „Promyk” w Kamiennej. Z okazji Świąt Wielkanocnych Samorząd Szkolny przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kamiennej przygotował niespodziankę dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kamiennej. Społeczność szkolna przekazała paczkę ze słodyczami oraz kartki świąteczne z życzeniami wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Wszystkim pensjonariuszom oraz pracownikom Domu Pomocy Społecznej „Promyk” w Kamiennej życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.