Międzyszkolny Konkurs Poezji Anglojęzycznej - 15.02.2013

15.02.2013r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Namysłowie odbył się IV Konkurs Poezji Anglojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Witek z klasy IV oraz Faustyna Turoń i Katarzyna Wojnicka z klasy VI.

Dziewczyny zrobiły ogromne wrażenie na jury recytując wiersze napisane przez angielskiego autora Kenna Nesbitta. Szczególnym talentem recytatorskim wykazała się Kasia, która zdobyła DRUGIE MIEJSCE!!!! Przyznaną dla niej nagroda jest semestr bezpłatnej nauki w szkole językowej w Namysłowie- mamy więc nadzieję że ten pierwszy sukces był tylko początkiem jej przygody z językiem angielskim. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim dziewczynom!!!