Wysokie wyniki naszych uczniów w e-Turnieju BRD Opole 2022-26.04.2022

Już po raz drugi  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w e-Turnieju BRD, którego organizatorem był m.in. Polski Związek Motorowy Zarząd Okręgowy w Opolu. Drużynę w grupie młodszej reprezentowali: Bartłomiej Stachurski, Urszula Tusk, Jagoda Tusk i Olga Chmielewska,  natomiast w grupie starszej: Hanna Stachurska, Alicja Lejczak, Jakub Staszczyszyn, Hanna Chmielewska, Filip Dworczyk, Filip Kasprzycki i Aleksandra Porzucek.  E-Turniej został przeprowadzony w 3 etapach. Eliminacje szkolne odbyły się 18 lutego, eliminacje powiatowe 11 marca, natomiast 2 kwietnia odbył się finał. Zadaniem uczestników w każdym etapie było rozwiązanie (w formie on-line) testu wiedzy o ruchu drogowym oraz z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, a także przejazd miasteczka ruchu drogowego. Do finału przeszło z naszej szkoły 9 uczestników. Miło nam poinformować, że indywidualnie Bartłomiej Stachurski zajął 6 miejsce w województwie!!! Drużynowo  natomiast grupa starsza zajęła 5 miejsce. 23 kwietnia, w Siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego,  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i pucharów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom e-Turnieju za tak wysoki wynik!!!

Autor: Nauczyciel techniki: Lucyna Baliga