Obchody Dnia Pluszowego Misia w klasie drugiej-25.11.2022

Miękkie, puchate, małe i duże, wszystkie misie 25 listopada obchodzą swoje święto. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, misie nadal pozostają z nami.

Niemalże w każdym domu, na półce, łóżku lub fotelu siedzi miś. Niektóre towarzyszą dzieciom od pierwszego dnia życia. Przeżywają dziecięce radości i smutki.  Dzisiaj Ci wspaniali przyjaciele towarzyszyli uczniom klasy drugiej w szkole. Na zajęciach wspólnie z dziećmi  uczyły się (zdarzało się, że podpowiadały swoim właścicielom), a na przerwach świetnie się z nimi bawiły. Były dzisiaj najważniejszymi gośćmi. W ich obecności przypominaliśmy sobie tytuły bajek, w których bohaterami są misie. Pojawił się więc „Miś Yogi” , „Kubuś Puchatek” , „Miś Uszatek” i zapomniany już „Miś Coralgol”. Po zajęciach wszystkie misie wróciły razem z dziećmi do domu, by znowu usiąść na półce, łóżku, czy fotelu i  wspólnie z nimi przeżywać dziecięce radości i smutki.

Autor: Wychowawczyni klasy II