Święta tuż, tuż...-06.12.2022

Miesiąc grudzień jest szczególnym czasem, bowiem czekamy na święta Bożego Narodzenia. W naszej szkole jest to okres intensywnej pracy, gdyż przygotowujemy się do świąt w szczególny sposób. Odbywają się ciekawe lekcje, podczas których uczniowie pogłębiają swoją wiedzę o tradycjach i zwyczajach wigilijnych oraz bożonarodzeniowych, ozdabiają pierniki, śpiewają kolędy i pastorałki, wykonują ozdoby świąteczne i pięknie dekorują swoje klasopracownie małymi choinkami, dekoracjami, stroikami, by stworzyć świąteczny, magiczny nastrój i przygotować się do wspólnej wigilii. Zobaczcie jak u nas świątecznie.