Wyróżnienie dla Julii Chmielewskiej w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Sam nie palę, innym odradzam"-14.04.2023

14.04.2023 r. w Opolu odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Sam nie palę i innym odradzam”. Uczniowie szkół podstawowych biorący udział w konkursie wraz z opiekunami zaproszeni zostali na wystawę prac fotograficznych przysłanych na tegoroczny konkurs, a laureaci odebrali gratulacje, nagrody i dyplomy. Nagrody ufundowane przez Opolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

W konkursie wzięły udział nastepujące osoby z naszej szkoły:
1. Julia Chmielewska
2. Filip Dworczyk