Udział Wiktora Pocha w II Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych -17.04.2023

Miło nam poinformować, że uczeń klasy II naszej szkoły Wiktor Pocha uczestniczył w II Mistrzostwach  Kalisza w szachach klasycznych. Wiktor startował w grupie D gdzie walczył wśród 51 zawodników o zdobycie V kategorii szachowej przyznawanej przez Komisję Klasyfikacji i Ewidencji Polskiego Związku Szachowego. Wiktor rozegrał 7 meczy z których każdy trwał maksymalnie 120minut. Pomimo wielkich starań nie udało się osiągnąć celu. Zdobył 3 punkty z wymaganych 3,5. Wygrywając 3 rundy. Przeciwnicy byli bardzo mocni. Konkurował z zawodnikami niezrzeszonymi oraz  z Klubów szachowych,.Był to pierwszy oficjalny turniej Wiktora. Pomimo nieosiągnięcia  celu Wiktor się nie poddaje i trenuje nadal. Jesienią podejmie kolejna próbę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i sukcesów na kolejnych turniejach.