Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie- sukces Michaliny Sucheckiej-15.06.2023

Uczennica klasy III Michalina Suchecka w dniu 15 czerwca 2023 wzięłą udział w imprezie sportowej w Opolu "-Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie" dla dzieci klas III-IV. Każdy uczestnik miał do wyboru dwie konkurencje: biegową i techniczną. Michalina wystartowała w biegu na 600m osiągając świetny czas oraz w skoku w dal. W swoim dwuboju zajęła IV miejsce w województwie. Ponadto osoby, które ukończyły pięć konkurencji w zaaranżowanym Miasteczku Olimpijskim (skok wzwyż, pchnięcie kulą, skok dosiężny, bieg przez płotki oraz rzut piankowym oszczepem) otrzymały pamiątkowy medal. Na stadionie obecni byli Olimpijczycy-Władysław Kozakiewicz oraz Bartłomiej Bonk, którzy z checią rozmawiali i fotografowali się z młodymi sportowcami. W imprezie  udział wzięło ponad 400 dzieci.

Serdeczne gratulacje dla Michaliny!