Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

1 września 2023 roku o godzinie 9:00 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Inaugurację rozpoczęliśmy dźwiękiem pierwszego szkolnego dzwonka w tym roku. Po wakacyjnym odpoczynku miło było zobaczyć swoich kolegów i koleżanki, a także szanowną Dyrekcję oraz grono pedagogiczne i pracowników szkoły.

Początek roku szkolnego to nieodłączna część życia każdego ucznia, a rozpoczęcie nowego etapu edukacyjnego było dla naszych pierwszoklasistów szczególnym przeżyciem. Mimo tego, z uśmiechem i radością wkroczyli do budynku szkoły razem z wychowawczynią. Pamiętajmy, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce, gdzie możemy spotkać życzliwych ludzi, nawiązywać prawdziwe przyjaźnie i dzielić się swoimi pasjami z innymi.

Powodzenia i wytrwałości w nowym roku szkolnym!