Uroczyste wręczenie nagród-20.09.2023

W dniu 20 września 2023 roku w dużej sali narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie miało miejsce uroczyste zakończenie kampanii edukacyjnej dotyczącej ekologii i ochrony środowiska, skierowanej do przedszkolaków i uczniów z placówek oświatowych Gminy Namysłów, w trakcie której nastąpiło wręczenie atrakcyjnych nagród rzeczowych wszystkim laureatom przeprowadzonych konkursów oraz olimpiady wiedzy o ekologii i ochronie środowiska przez Burmistrza Namysłowa Bartłomieja Stawiarskiego oraz przedstawicieli Firmy OPTIMA z Opola, odpowiedzialnej za przeprowadzenie w/w działań.  Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

• Dominik Lejczak-V miejsce w konkursie plastycznym klas IV-VI
  • Marcin Zawierta-V miejsce w konkursie plastycznym klas IV-VI