Literaccy bohaterowie w portfolio!-11.10.2023

Podczas pierwszych w tym roku szkolnym zajęć z języka polskiego w klasie VI wszyscy uczniowie  zgłosili się do wykonania dodatkowego projektu. Praca polegała na wykonaniu dowolną techniką portfolio, w których przedstawiono wybranych bohaterów literackich. Wyniki pracy uczniów klasy VI okazały się, zresztą nie po raz pierwszy, zaskakujące i oryginalne. Nie zabrakło realizacji w formie tradycyjnej oraz tych wykonanych z użyciem nowoczesnych programów komputerowych. Zobaczcie sami!

Mamy nadzieję, że wykonane prace będą zachętą dla pozostałych  uczniów naszej szkoły do częstego  sięgania po książkę, która wprowadzi ich w niesamowity świat szczególnie w długie, jesienne wieczory.

Autor: Marta Pilszak – nauczyciel języka polskiego