Wesołe zabawy w Indian-03.10.2023

03.10.2023r. uczniowie klas I-III wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej „Pocahontas” w Zabrodziu. Czterogodzinny pobyt w wiosce na łonie natury obejmował różne gry i zabawy takie jak: malowanie twarzy, strzelanie z łuku, labirynt, bieg z przeszkodami, ścieżkę interaktywną, przeciąganie liny i inne. Uczniowie poznali różne zwyczaje i tradycje życia Indian. Dodatkowa atrakcją było ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania z Dzikim Zachodem. Edukacja poprzez zabawę i ruch na świeżym powietrzu to nowe doświadczenia, których nie zastąpi sala lekcyjna. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.