Ślubowanie klasy pierwszej- Dzień Edukacji Narodowej-12.10.2023

12.10.2023r. Odbyło się oficjalne wstapienie pierwszoklasistów w grono naszej szkoły. Mieliśmy przyjemność oglądać zaprezentowaną przez nich akademię podczas której każdy przedstawił się Pani Dyrektor krótkim wierszykiem. Uczniowie  głośno i pięknie odśpiewali piosenkę, by zaraz po tym móc złożyć ślubowanie. W tym uroczystym i doniosłym momencie zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły. Z okazji rozpoczęcia nowego etapu edukacyjnego dzieci dostały w prezencie książki, dyplomy oraz słodkie upominki. Dziękujemy rodzicom za udział w uroczystości, wsparcie oraz wszelką pomoc.

Po ślubowaniu przeszliśmy do świętowania zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji nauczyciele przygotowali krótki humorystyczny skecz prezentujący trudy ich pracy. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli, za zaangażowanie, cierpliwość, empatię i zrozumienie. A także chęć przekazywania wiedzy i ogromne wsparcie.

Autor: Wiktoria Czyżowicz