IV Międzynarodowa Edycja VIII Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu w Czytaniu na Przerwie pod hasłem: ”Przerwa na Czytanie” - 25.10.2023

Drodzy uczniowie pragnę Wam podziękować za udział w kolejnej IV Międzynarodowej Edycji VIII Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu w Czytaniu na Przerwie pod hasłem: ”Przerwa na Czytanie”. Dokładnie rok temu, o tej samej porze 25 października uczniowie naszej szkoły przystąpili do bicia rekordu w czytaniu. Szkoda, że w tym roku nie dopisała nam pogoda i nie poszliśmy z naszymi książkami w plener, ale za to na korytarzu szkolnym można było dostrzec zarówno młodszych (klasa II-III), jak i starszych czytelników (klasa IV-VIII). Wybory książek były przeróżne. Niektórzy z uczniów zostali już z książką przez wszystkie przerwy, a niektórzy wypożyczali je do domu i właśnie o to chodziło. Oczywiście zapraszam na kolejną edycję „Przerwy na czytanie” w przyszłym roku szkolnym.

#przerwanaczytanie

Autor: bibliotekarz szkolny