(Nie) Przeciętna lekcja języka polskiego „Podróż w czasie”-10.11.2023

Narodowe Święto Niepodległości warto celebrować i na języku polskim. 10 listopada klasa V i VII wzięły udział w grze metodą stacji zadaniowych z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Podczas zabawy uczniowie odnajdywali i rozwiązywali zadania według wskazówek umieszczonych w klasie. Dzieci miały możliwość utrwalenia swoich wiadomości o Polsce, jej historii związanej z rozbiorami i I wojną światową, symbolami narodowymi. Wszyscy w wielkim zaangażowaniem, skupieniem i doskonałym humorem bawili się. To były ciekawe obchody upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Autor: Marta Pilszak