Wizyta w wiosce Świętego Mikołaja w Krasiejowie - 29.11.2023

W dniu 29 listopada 2023 roku dzieci z klas I-III pojechały do WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA , aby się  z nim spotkać i przekazać osobiście swoje marzenia dotyczące prezentów. Całą grupą udaliśmy  się w podróż po zimowych atrakcjach  wioski, którą zamieszkał Święty Mikołaj. Najpierw zostaliśmy zaproszeni na seans filmowy podczas , którego oglądaliśmy bajki o tematyce świątecznej. Po wizycie w kinie odbyły się warsztaty w towarzystwie przemiłych pomocników Świętego Mikołaja i z którymi ozdabialiśmy przepyszne pierniczki, kolorowymi posypkami.

Galeria zdjęćtutaj

Podczas warsztatów były również gry i zabawy z wesołymi elfami. Kolejną atrakcją była Kraina Marzeń, a  później przyszedł czas na pyszny posiłek no i w końcu upragnione spotkanie ze Świętym Mikołajem w jego chacie. Mikołaj przywitał nas znajomym okrzykiem ,, ho,ho,ho’’ i serdecznie przywitał się z dziećmi. W  Chacie Świętego Mikołaja,  było bardzo przytulnie i sympatycznie. Dzieci robiły sobie  zdjęcia, rozmawiały z Mikołajem, oraz opowiadały o swoich marzeniach. Wizyta w Wiosce świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.

Autor: Teresa Hnat