Drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż-06.12.2023

W dniu 06.12.2023 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się coroczny drużynowy Mikołajkowy konkurs w skoku wzwyż szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców.  Do punktacji drużynowej liczyły się najlepsze wyniki zawodników z poszczególnych klas, a ich suma decydowała o zajętym miejscu.

Wśród szkół podstawowych swoje reprezentacje w kategorii dziewcząt i chłopców wystawili :

• ZSP Kamienna,
  • ZSP Ligota Ks.
  • SP 4 Namysłów,
  • SP 3 Namysłów.
  • SP 1 Namysłów

Drużyna z naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie:

• Aurelia - klasa IV
  • Serweryn - klasa IV
  • Kinga - klasa V
  • Kacper- Klasa V
  • Nikola- klasa VI
  • Marcin- klasa VI
  • Hanna-klasaVII
  • Wiktor-klasa VII
  • Wanesa-Klasa VIII
  • Mateusz-klasa VIII

W rywalizacji  w kategorii dziewcząt :

IV miejsce ZSP Kamienna - 565 cm.

W rywalizacji  w kategorii chłopców :

III miejsce ZSP Kamienna -585 cm.

Najlepszym zawodnikiem konkursu w kategorii dziewcząt, który skoczył najwyżej została Wanesa -135 cm, natomiast w kategorii chłopców III miejsce indywidualnie zajął Mateusz - 140 cm, a IV miejsce - Wiktor - 135 cm

Serdecznie gratulujemy!

Autor: Andrzej Mazurek