„Tu wszystko gra OK. !” - 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024 „Płuca po pandemii”-29.01.2024

Dnia 28 stycznia 2024 roku od rana tysiące Wolontariuszy i Wolontariuszek - zarówno na ulicach, koncertach, piknikach, wydarzeniach sportowych - zbierało środki, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W ramach tej szlachetnej akcji naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy VII Wiktoria, Olga, Milena, Hanna, Urszula, Amelia oraz uczniowie z klasy VIII Wanessa , Oliwia , Aleksandra i Ksawery. Wolontariusze za udział w tak godnej kampanii otrzymali punkty dodatnie z zachowania.  Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy wspaniałomyślnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy.