Wielkanocny Kiermasz Charytatywny-25.03.2024

W naszej szkole organizujemy wiele różnych działań i akcji charytatywnych, pomagamy wszystkim, którzy proszą nas o pomoc i wsparcie, bo wierzymy, że świat staje się lepszy i piękniejszy, gdy potrafimy dzielić dobrem z innymi, a szczególnie wówczas, gdy pomagamy najsłabszym i bezbronnym, a takimi są dzieci, które żyją w skrajnej nędzy. Nasza szkoła niesie pomoc dzieciom z Sudanu Południowego. To już kolejna nasza akcja charytatywna na ten cel. Tym razem zorganizowaliśmy kiermasz wielkanocny podczas, którego sprzedawaliśmy oryginalne baranki i domowe babeczki do koszyczka wielkanocnego. W poniedziałek w naszej szkole zapachniało już świętami, pięknie udekorowane babeczki i białe lukrowane baranki na zielonym sianku znikały bardzo szybko. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, wszystkim kupującym i wspierającym nasz kiermasz serdecznie dziękujemy, za wrażliwość, dobre serce, szczodrość i pomocną dłoń.

Niech nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego przyniosą wiele radości, dobra i miłości.

Szkolny Wolontariat