Konkurs pięknego czytania - 21.04.2016

21 kwietnia 2016r. w Bibliotece Publicznej w Namysłowie odbył się konkurs czytelniczy pt. „ Pięknie czytam” dla klas I-III oraz rozstrzygnięto konkurs czytelniczo- plastyczny w ramach projektu „Książki Naszych Marzeń” dla klas IV-VI.

Uczennica klasy I Alicja Lejczak reprezentowała naszą szkołę w konkursie „Pięknie czytam”. W tymże konkursie zdobyła wyróżnienie i dyplom. W konkursie czytelniczo – plastycznym zgłoszono ze szkoły 6 prac w dwóch kategoriach: okładka oraz plakat reklamujący przeczytaną książkę. Prace naszych uczniów znalazły się w ekspozycji wszystkich prac ocenianych przez komisję, jednak w tej kategorii nie przyznano wyróżnienia. Dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Namysłowie.