III miejsce w skoku wzwyż na powiatowych indywidualnych mistrzostwach szkół podstawowych w lekkiej atletyce-13.05.2019

13 maja 2019 roku w szkole podstawowej nr 3 w Namysłowie odbyły powiatowe indywidualne  mistrzostwa szkół podstawowych w lekkiej atletyce. W zawodach udział wzięli  nasi dwaj szkolni sportowcy-bracia Maksymilian i Oskar Niedzwieccy oraz uczeń klasy ósmej Ignacy Birula.

Chłopcy startowali w skoku wzwyż w kategorii klas IV-VI oraz w kategorii klas VII-VIII i III gimnazjum. Maksymilian zajął III miejsce, ale niewiele mu  zabrakło do II miejsca. Oskar uplasował się na IV pozycji. Miejsce 7 w swojej kategorii zajął Ignacy Birula.

Sportowcom serdecznie gratulujemy!!